Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/tanie/domains/tanie-wybielanie-zebow.pl/public_html/templates/siteground-j16-28/html/com_content/article/default.php on line 71

Ostatnio bardzo popularne jest wybielanie zębów. Jednak nie wszystkie sposoby są do końca bezpieczne, nie wszystkie są skuteczne i nie wszystkie są też tanie. Cena bowiem może mieć ogromne znaczenie przy wyborze sposobu wybielania zębów. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji odnośnie zębów powinno, a nawet należy się skonsultować ze stomatologiem. Bowiem tylko stomatolog jest na tyle kompetentny, żeby udzielić informacji co zrobić, aby osiągnąć wymarzony kolor zębów.

W niektórych przypadkach białe zęby można osiągnąć w bardzo prosty, szybki i co najważniejsze tani sposób czyszczenia zębów. Czyszczenie zębów różni się od tradycyjnego czyszczenia zębów za pomocą pasty i szczoteczki. Polega ono bowiem na usunięciu osadu, który osadza się na zębach oraz ewentualnej eliminacji kamienia nazębnego za pomocą skalingu. W przeciwieństwie do wybielania laserowego sposób jest znacznie tańszy i zdrowszy, laser bowiem może mieć różne skutki w przypadku zbyt częstego wybielania zębów.

Dla osób, które nie dbały o kolor zębów pijąc duże ilości kawy lub paląc papierosy jedynym skutecznym sposobem może być profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym, które kosztuje nawet ponad tysiąc złotych. Na szczęście jest to wydatek, który ponosi się raz na kilka lat. Jeżeli dodatkowo zdecydujemy się na wybielanie nakładkowe lub mieszane to zachowując swoje indywidualne nakładki możemy w przyszłości dobielić zęby stosunkowo niedużym kosztem.